.: České Filmy :.

Bohdalka je NAŠE

film
 • Česko

První dáma českého humoru slaví jubileum. Unikátní dokument Televize Prima se společně s herečkou vypravil nejen do jejích vzpomínek, ale i na řadu zásadních setkání s jejími nejbližšími! Co o Jiřině říká její sestra Jaruška, kterou jsme navštívili doma ve Švédsku? Jak na slavnou komičku vzpomínají čeští krajané v čele s oscarovým režisérem Milošem Formanem, za nimiž se vypravila do New Yorku? A kdo všechno dorazil na školní sraz jejího ročníku DAMU po téměř šedesáti letech? O Jiřině Bohdalové a jejím životě dále vyprávějí její dcera Simona Stašová, Petr Nárožný, Václav Vorlíček, Iva Janžurová, Jiřina Jirásková a mnozí další (Premiéra)

Bohdalka je naše (Česko).avi

O pořadu
Na dnešní večer připravila Televize Prima unikátní zábavný pořad s jednou z našich nejoblíbenějších hereček – Jiřinou Bohdalovou, která nedávno oslavila v plné síle krásné životní jubileum. Její život nebyl vždy zrovna procházka růžovou zahradou, ale vrozený optimismus jí pomáhal překonávat i těžké časy. Přes různé nepřízně osudu, které těžce zasáhly její rodinu, nakonec dokázala vystudovat vytouženou DAMU a poté díky manželům Werichovým získala i své první angažmá v Divadle ABC. Nebylo možné tuto talentovanou herečku a vzácnou komičku přehlédnout, takže brzy přišly nabídky od filmu a později i televize. Na svém kontě má nespočet rolí, nejen komických, ale i dramatických, což jen dokazuje její talent a všestrannost. Vypočítávat je by zabralo pěkných pár listů papíru – a koneckonců by to bylo zbytečné...

Dnes večer se tedy společně s Jiřinou Bohdalovou vypravíme nejen do jejích vzpomínek, ale i na řadu setkání s jejími nejmilejšími. Mezi ně patří především její rodina – dcera Simona Stašová, vnuci Marek a Vojta a sestra Jaruška, která žije ve Švédsku – a také nejbližší přátelé. Kromě Švédska se vypravíme do New Yorku, kde žije oscarový režisér Miloš Forman, a dozvíme se i to, kdo všechno dorazil na sraz DAMU po téměř 60 letech. O Jiřině budou vyprávět kromě již zmíněných také například Petr Nárožný, Václav Vorlíček, Iva Janžurová, Jiřina Jirásková, Jiří Adamec, Václav Vydra, Martin Dejdar, Vlasta Chramostová, Petr Salava a spousta dalších.
http://www.iprima.cz/porady/bohdalka-je-nase

Stáhnout: www.uloz.to
Což takhle dát si JANŽURKU!

film
 • Česko

Její jméno vyvolává na tvářích úsměv. Iva Janžurová je jedna z nejvýraznějších českých hereček, která právě slaví životní jubileum! U příležitosti svých 70. narozenin vás provede svojí životní i profesní cestou. Proč se nestala učitelkou a studovala radši DAMU? Jak to brali její rodiče a kdo ji objevil pro film? O jejím životě povypráví Radoslav Brzobohatý, Václav Vorlíček, Dagmar Havlová, Josef Dvořák a mnozí další!

Což takhle dát si Janžurku (Česko).avi

O pořadu
Iva Janžurová bezesporu patří k našim nejvýznamnějším a nejoblíbenějším herečkám. Narodila se 19. května 1941 v Žirovnici u Pelhřimova. Po vzoru svých rodičů nastoupila na pedagogické gymnázium v Českých Budějovicích, ale nakonec u ní zvítězila láska k divadlu a v roce 1963 absolvovala pražskou DAMU v ročníku, který vedla Vlasta Fabiánová. O rok později se stala členkou Divadla na Vinohradech, kde působila do poloviny 80. let a ztvárnila zde řadu nezapomenutelných postav klasického i moderního repertoáru. Od roku 1988 je členkou činohry Národního divadla v Praze. Velkou popularitu jí přinesly desítky rolí v televizních filmech (např. Svatba jako řemen, Zabil jsem Einsteina, pánové..., Světáci, Pane, vy jste vdova!, Petrolejové lampy, Zítra to roztočíme, drahoušku...!, Marečku, podejte mi pero!, Což takhle dát si špenát) a seriálech (Píseň pro Rudolfa III., Eliška a její rod, Sňatky z rozumu, Nemocnice na kraji města, Arabela). Hereckou kariéru Ivy Janžurové provází také řada ocenění. Je držitelkou dvou Českých lvů za nejlepší herecký výkon v hlavní roli ve filmech Co chytneš v žitě (1998) a Výlet (2002). Ze spolupráce s režisérkou Alicí Nellis vzešlo ještě ocenění za nejlepší herecký výkon na Mezinárodním filmovém festivalu v Soči (2000) za roli ve filmu Ene bene. Za své divadelní počiny získala v roce 1998 Cenu Alfréda Radoka za roli Winnie ve hře Šťastné dny, v témže roce obdržela i Cenu Thálie. Od 90. let hraje se svým manželem Stanislavem Remundou a dcerami Sabinou a Theodorou v rodinném zájezdovém divadle. Má čtyři vnoučata – Alfréda, Kajetána, Vincenta a Adýnku.

Fenomenální komička s nezaměnitelným smíchem Iva Janžurová právě slaví významné životní jubileum – 70. narozeniny! Využijte jedinečnou příležitost a nahlédněte spolu s námi do alba jejích vzpomínek. O jejím životě povypráví také Radoslav Brzobohatý, Václav Vorlíček, Dagmar Havlová, Josef Dvořák a mnozí další. Nenechte si ujít exkluzivní narozeninový dokument o jedné z nejvýraznějších českých hereček Ivě Janžurové!
http://www.iprima.cz/porady/coz-takhle-dat-si-janzurku

Stáhnout: www.uloz.to
Cyranův ostrov

film
 • Cyranův ostrov (TV seriál)
 • Cyranův poloostrov
 • Komedie
 • Rok: 2008
 • Původ: Česko
 • Režie: Petr Burian
 • Hrají: Ivan Mládek, Ivo Pešák, Jan Mrázek, Lenka Šindelářová, Lenka Plačková, Milan Pitkin, Libuše Roubychová, Rostislav Kuba, Luděk Sobota, Václav Upír Krejčí, Zdeněk Srstka, Jan Schánilec, Jaroslav Čejka, Milly Svobodová, Miloš Svoboda, Jan Pixa ml., Jiří Mírovský, Rudolf Papežík, Zuzana Stirská, Petr Kalenský, Jana Žižková, Petr Martinák, Karel Hábl, Václav Faltus, Jaroslav Sypal, Patrik Černý, Vratislav Šlajer,

Příznivci typického Mládkova humoru si přijdou na své v dadaistických příbězích – nepříbězích chudé aristokratické rodinky, která se po restituci dostala ke své zchátralé nemovitosti. Rodinní příslušníci zde přežívají s půvabem looserů, řeší páté přes deváté a občas se jim i něco neuvěřitelného přihodí. V hlavních rolích uvidíte Ivana Mládka (baron Romedius Cyrany von Bollehaus), Milana Pitkina (svobodný pán Emerich Cyrany von Bollehaus), Ivo Pešáka (lokaj Jaroměř Kotula), Jana Mrázka (rytíř Ignác Cyrany von Bollehaus), Lenku Šindelářovou (baronka Matka Anna Cyranová von Bollehaus z Nedabylic), Lenku Plačkovou ...
pokračování na čsfd »
Info: movie-library.cz »

Stáhnout: www.uloz.to
newNovinka:

Evado

film
 • Evado (studentský film)
 • Sci-Fi / Drama
 • Rok: 2011
 • Původ: Česko
 • Délka: 60 minut
 • Režie: Daniel Pánek
 • Hrají: Daniel Pánek

Stáhnout: www.uloz.to
Komici na jedničku

film
Komici na jedničku - Miloš Kopecký.avi

Pořad o humoru a talentu těch, kteří dokázali vzbudit úsměv ve chvilce, ale vzpomínat na ně budete celý život. Jednotlivé díly: 1.-Burian 2.-Rašilov 3.-Haas 4.-Marvan 5.- Holzmann 6.-Jirásková 7.-Libíček 8.-Janžurová 9.-Donutil Co mají tato známá jména společného? I když to nejsou vrstevníci, datum narození všech těchto osobností končí na jedničku. A jako by to byla předzvěst toho, že budou skutečně „na jedničku“ i v profesním životě, protože jejich hereckému a komediálnímu talentu tleskáme dodnes. Právě tyto osobnosti si zve průvodce celého cyklu Petr Nárožný do svého Muzea komiků, aby divákům ... pokračování na čsfd »

Komici na jedničku - Bolek Polívka.avi

Stáhnout:
Komici na jedničku - Bolek Polívka
Komici na jedničku - Miloš Kopecký
Malostranské humoresky

film
Malostranské humoresky (1995-Česko).avi

Povídkový film tří režisérů a scénáristů Zdeňka Gawlika (Buldoček), Jana Pechy (Poslední štístko pana Žorže) a Jaromíra Polišenského (Garden-Party s vernisáží) mající svým zpracováním i názvem evokovat pověstné Nerudovy Malostranské povídky. (oficiální text distributora)

Stáhnout: www.uloz.to
Možná přijde i...Kaiser a Lábus

Nejlepší scénky z let 1979-2003

film
 • Možná přijde i...Kaiser a Lábus
 • - Nejlepší scénky z let 1979-2003
 • rok vydání 2008

Dvojici Kaiser, Lábus asi netřeba dlouze představovat. Oba dva jsou jak herci, tak baviči a jejich kariéra se počítá už v řádu desítek let. Pravděpodobně nejvíce popularity jim přinesly zábavní pořady Možná přijde i kouzelník a Zeměkoule. V obou dostaly nespočet příležitostí a některé jejich situační scénky se nesmazatelně zapsaly do povědomí diváků.

Tento titul přináší některé z nich. Včetně legendárního Kubrta s jeho dlouho nepřicházejícími gumičkami, přes nádražáky si během zhruba jedné hodiny užijete bohatě zábavy a jak napovídá číslovka, měli bychom se v brzké době dočkat dalšího pokračování. Přeci jen mi tu chybí další povedené scénky, např. s napuosto, ale napuosto noumáuním Luďou o nichž jsem přesvědčen, že se na ně také dostane. Proto si připravte bránice, pravděpodobně dostanou velice zabrat. Kdo z vás si zmíněné pořady pamatuje, bude ve výhodě a kdo je mladší, myslím, že by rovněž neměl váhat, protože to co zde bylo vytvořeno, pobaví i dneska. Zvláště pokud dokáže reflektovat dobu. Což se oběma pánům povedlo - zvláště v případě Zeměmkoule, která si v sobě zachovala část původní atmosféry Kouzelníka.

 • 1. Tvůrčí dílna mladého herce
 • 2. Těžký živoz tělocvikáře Jaška
 • 3. A ty se ptáš co já (Winner Takes It All) parodie
 • 4. Můj ideál - český Delon
 • 5. Těžký týden referenta Kubrta
 • 6. Jablko
 • 7. Otec a syn
 • 8. Uklízečka a pěvec
 • 9. Montiho čardáš
 • 10. Loutkař
 • 11. Živý nebožtík
 • 12. Motající se chodci
 • 13. Nádražáci
 • 14. Záchrana sebevraha

Ukázky:

Kaiser a Lábus - Nádražáci

Kaiser a Lábus - Těžký týden referenta Kubrta

Kaiser a Lábus - Tvůrčí dílna mladého herce

Stáhnout:

Stáhnout: Možná přijde i...Kaiser a Lábus 2-dvdrip 700 Mb

Stáhnout: Možná přijde i...Kaiser a Lábus 350 Mb

Ukázky online:
Možná přijde i kouzelník

film
 • Možná přijde i kouzelník (TV pořad)
 • Komedie / Hudební
 • Rok: 1982
 • Původ: Československo
 • Režie: Zdeněk Podskalský st.
 • Hrají: Jiří Lábus, Oldřich Kaiser, Jiří Korn, Zdeněk Srstka, Jiří Wimmer, ...
Možná přijde i kouzelník - 11-title2 (fmc).mp4

Jiří Lábus, Oldřich Kaiser, Jiří Korn - čo k tomu dodať? Spojením týchto troch vynikajúcich komikov vznikla legendárna šou, ktorá mala za následok záchvaty smiechu. Nezabudnuteľní hostia, rozmanité scénky, tanečné kreácie. A na dochutenie piesne, niekedy až v netradičnom podaní. Výsledok - príjemná zábava pre celú rodinu.
Info: movie-library.cz »

Seznam filmú na movie-library » Oldřich Kaiser

Seznam filmú na movie-library » Jiří Lábus

Stáhnout: Možná přijde i kouzelník - 11- title2
Milan PITKIN v Cántry estrádě.

Zřejmě nejsledovanější zábavná show na českých obrazovkách, mládkova Country estráda, „vyrobila“ novou hvězdu. Milan Pitkin, svérázný a nesmělý vypravěč všedních historek a vtipů, se stal v současnosti jedním z nejoblíbenějších bavičů v českých domácnostech a hospůdkách. Výběr těch nejúspěšnějších výstupů právě vychází na audionosičích. Jeho slogan „a vo vo vo tom to je“ se pomalu stává kultovní záležitostí…Aby jeho scénky byly ještě srandovnější - schválně při nich koktá. A to tak věrně, že jsou mnozí skálopevně přesvědčeni, že s touto vadou řeči se již narodil Milan PITKIN 2 v Country estrádě. Již druhý výběr jeho nejúspěšnějších výstupů obsahuje tyto scénky:
Info: csfd.cz/herec/pitkin-milan

film

OBSAH:

 • 1. Na stavebním úřadě
 • 2. O neuvěřitelném zázraku
 • 3. O zdravé výživě
 • 4. Jak jsem měl schizofrenii
 • 5. Volební projev
 • 6. Potíže s moderní technikou
 • 7. Těžké začátky

Milan PITKIN v Cántry estrádě - 2 (2003-fmc).avi

Stáhnout: www.uloz.to
Pitkin MIlan / Mluvené slovo.

Jen mluvené slovo:

Stáhnout:
Nezničitelný Vladimír Menšík

film
 • Dokumentární / Komedie
 • Rok: 2005
 • Původ: Česko
 • Délka: 54 minut
 • Hrají: Vladimír Menšík, Jiřina Bohdalová, Karolina Slunéčková, Karel Augusta, Lubomír Kostelka, Waldemar Matuška, Jiří Lábus, Milan Chladil,
 • Info: movie-library.cz »
Nezničitelný Vladimír Menšík (Česko).avi

Vynikající a nezapomenutelný herec Vladimír Menšík by se 9. října dožil osmdesáti let. Jak jinak zavzpomínat na jeho excelentní herecké umění než úsměvem a humorem. Ve střihovém zábavném pořadu "Nezničitelný Vladimír Menšík" jsme vybrali to nejlepší z nejlepších vyprávění, anekdot, scének i písniček. Opět se můžete bavit nad první televizní silvestrovskou scénkou "Tonda má ženskou" s Jiřinou Bohdalovou, scénky "Schůzka přes počítač" s Karolínou Slunéčkovou, "Revize v revíru" s Lubomírem Kostelkou a řada dalších. Můžete si také s herci a zpěváky zanotovat při vínečku či pivečku moravské i české lidové písně. (oficiální text

Stáhnout: www.uloz.to
movie-library.cz » silvestr 1979 hrajeme si jako deti
Příběhy obyčejného šílenství

film
 • Komedie / Drama
 • Rok: 2005
 • Původ: Česko, Německo, Slovensko
 • Délka: 100 minut
 • Režie: Petr Zelenka
 • Hrají: Ivan Trojan, Zuzana Šulajová, Miroslav Krobot, Nina Divíšková,
 • Info: movie-library.cz »

Petr (Ivan Trojan) je mladý muž, který už by měl mít život pevně pod kontrolou. Stále se však, a ne vždy vlastní vinou, ocitá ve víru absurdních situací, které vytrvale hatí jeho milostný život i původně slibnou kariéru leteckého dispečera. Z navigační věže spadnul až za volant vysokozdvižného vozíku v letištním překladišti a vztah s milovanou Janou nahradila ponižující pozice voyera za úplatu šmírujícího sousedy, kteří na to potřebují diváky. Ani Petrovi rodiče nejsou úplně standardní. Matka je posedlá dobročinností a balíky s obnošeným šatstvem bombarduje oběti války i živelných katastrof na celém světě. Otec, ...
pokračování na čsfd »

Příbehy obyčejného šílenství (2005-Česko).avi

Stáhnout: www.uloz.to
Pánská jízda

film
 • Komedie
 • Rok: 2004
 • Původ: Česko
 • Délka: 75 minut
 • Režie: Martin Kotík
 • Hrají: Martin Dejdar, Vladimír Škultéty, Ondřej Vetchý, Josef Abrhám
 • Info: movie-library.cz »

Otec Viktor (Martin Dejdar), velice schopný a úspěšný ve své profesi, a jeho syn Petr (Vladimír Škultéty), neméně úspěšný a nadějný student, se náhle ocitnou v nečekané situaci - po smrti ženy a matky se tyto dva ukázkové příklady dokonalého muže a studenta musí vypořádat s takovou banální záležitostí, jakou je péče o domácnost. Jako schopní, inteligentní a úspěšní muži v tom pochopitelně nevidí žádný problém. Marně je zkušený soused Lupínek, zasloužilý dědeček (Josef Abrhám) se čtyřmi vnoučaty na krku, varuje a nabízí pomoc. Mužská ješitnost a pýcha jsou silnější. Díky tomu se tak postupně dostávají do ...
pokračování na čsfd »

Pánská jízda (2004-Česko).avi

Stáhnout: www.uloz.to
Tajemství Ladislava Smoljaka

film
 • dokument
 • Česko
 • dokument TV Barrandov

Stáhnout: www.uloz.to
Vyprávěj - O čem jsme nevyprávěli

film
 • TV pořad
 • Rodinný / Komedie
 • Rok: 2011
 • Původ: Česko
 • Délka: 26 minut
 • Režie: Rudolf Merkner
 • Hrají: Veronika Freimanová, Svatopluk Skopal
 • Info: movie-library.cz »
Vyprávěj - O čem jsme nevyprávěli (2011-Česko).avi

Seriál Vyprávěj za dobu své existence nastřádal pěknou řádku nepovedených klapek, kdy se herci přeřekli, zapomněli text, vypadli z role nebo ze záběru. Pojďte si spolu s Veronikou Freimanovou a Svatoplukem Skopalem připomenout ty nejlepší a nejveselejší situace. (oficiální text distributora)

Stáhnout: www.uloz.to
www.ulozto.cz České Filmy
Kamenak 3 (ČR 2004).avi 699.98 MB
Kolja (ČR 1996).avi 712 MB
Všichni dobří rodáci (1968).avi 802.79 MB
Snowboardaci CZ..avi 699.99 MB
Rafťáci CZ.avi 756.56 MB
Legendární dvojice.AVI 684.74 MB
Jára Cimrman ležící,spící.avi 755.53 MB
Jara Cimrman - Rozpusteny a vypusteny.avi 700.32 MB
Výlet do Pravěku_xvid.avi 630.49 MBKolja (Česko 1996)

film
 • Drama
 • Rok: 1996
 • Původ: Česko
 • Délka: 105 minut
 • Režie: Jan Svěrák
 • Hrají: Zdeněk Svěrák, Stella Zázvorková, Andrej Chalimon, Liliana Malkina, Libuše Šafránková, Ondřej Vetchý, Nela Boudová, Slávka Budínová, Jiří Sovák, Ladislav Smoljak,
 • http://movie-library.cz/film/8805-kolja/

  Laskavá komedie o muži, který se domníval, že už nemůže být hůře a netušil, že právě prožívá nejkrásnější chvíle svého života. Františkovi už prošedivěly vousy. Kolja ještě nedosáhl školního věku a setkali se díky tragikomické životní situaci. Ti dva zůstali nakonec sami.Starý mládenec a kluk, kteří si navzájem nerozumějí a to ve všech směrech. Čeká je dlouhá a složitá cesta za úsměvem a láskou... (oficiální text distributora)

  Stáhnout z uloz.to: www.ulozto.cz
  Výlet do Pravěku

  Výlet do Pravěku_xvid.avi

  Upozornení: dabingová parodie !!! (neslušné slová) nevhodné pro deti !!!

  Stáhnout: www.uloz.to
  www.ulozto.cz České Filmy
  Kamenak 3 (ČR 2004).avi 699.98 MB
  Kolja (ČR 1996).avi 712 MB
  Všichni dobří rodáci (1968).avi 802.79 MB
  Snowboardaci CZ..avi 699.99 MB
  Rafťáci CZ.avi 756.56 MB
  Legendární dvojice.AVI 684.74 MB
  Jára Cimrman ležící,spící.avi 755.53 MB
  Jara Cimrman - Rozpusteny a vypusteny.avi 700.32 MB
  Výlet do Pravěku_xvid.avi 630.49 MB • .: Česky Film & Video :.

  Tag:czech movies
  Powered by Tags for Jooml | igalerie.cz/video  .: Film & Video :.

  rating 5

  Resident Evil 4: Afterlife

  film
  • Resident Evil: Afterlife
  • Akční / Sci-Fi / Thriller / Horor
  • Rok: 2010
  • Původ: Velká Británie, Německo, USA
  • Délka: 97 minut
  • Režie: Paul W.S. Anderson
  • Hrají: Milla Jovovich, Boris Kodjoe, Ali Larter, Wentworth Miller, Sienna Guillory,
  • http://movie-library.cz/film/245629-resident-evil-afterlife/
  Resident Evil 4 - Afterlife (2010-Czdab).avi

  Čtvrtá filmová adaptace podle stejnojmenné hry od firmy Capcom. Jde, jak už název napovídá, o svět po apokalypse. T- virus už zpustošil celý svět a přeměnil lidi na zombie. Alice pokračuje a snaží se nalezené přeživší dovést do bezpečí. Pomoci se jí rozhodne i starý přítel. Vyrážejí do Los Angeles, které jak záhy zjistí, je plné zombie. Čeká je boj o přežití v pasti způsobené společností Umbrella.

  Stáhnout: www.uloz.to
  rating 5

  Počátek (Inception)

  film
  • Akční / Krimi / Mysteriózní / Sci-Fi
  • Rok: 2010
  • Délka: 148 minut
  • Režie: Christopher Nolan
  • Hrají: Leonardo DiCaprio, Joseph Gordon - Levitt, Ellen Page, Tom Hardy, Ken Watanabe, Dileep Rao, Cillian Murphy, Tom Berenger, Marion Cotillard,
  • http://movie-library.cz/film/254156-pocatek/
  Počátek CZdub.avi

  Sny jsou branou k podvědomí člověka, branou jeho k nejtajnějším myšlenkám a touhám. V lidské mysli se skrývají tajemství nepoznaného, věcí, které ještě nevznikly, věcí, které ještě nikdo nevymyslel. A ve světě, kde je myšlenka tím nejmocnějším hybatelem je tím nejdůležitějším ukrást ji. Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) je ve svém oboru špička. Dokáže zcizit jakékoliv tajemství, jakoukoliv informaci z podvědomí během spánku dané osoby, kdy je mysl nejvíce oslabena. Takový život z něj však udělal uprchlíka, štvance ve světě, kde se za tyto zločiny platí hlavou a kde firemní špionáž nabrala nové nevídané rozměry. ...

  Stáhnout: www.uloz.to
  rating 5

  newNovinka:

  Expendables: Postradatelní

  film
  • The Expendables
  • Akční / Dobrodružný / Thriller
  • Rok: 2010
  • Délka: 103 minut
  • Režie: Sylvester Stallone
  • Hrají: Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Eric Roberts, Randy Couture, Steve Austin, David Zayas, Giselle Itié, Charisma Carpenter, Gary Daniels, Terry Crews, Mickey Rourke, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis
  • Info: movie-library.cz
  Postradatelní - The Expendables (2010-CZdab).avi

  Příběh nás zavede mezi vysoce kvalifikované a nebezpečné žoldáky, kteří si říkají "Expendables". Tým pod vedením Barneyho Rosse (Sylvester Stallone) se skládá z Lee Christmase (Jason Statham), specialisty na nože, Yina Yanga (Jet Li), specialisty na bojová umění, Gunnara Jensena (Dolph Lundgren), Hale Caesara (Terry Crews) a experta na zbraně Tolla Roada (Randy Couture). Tým je najat tajemným panem Churchem, aby svrhl nebezpečného diktátora Garzu, jehož dceru zabili Garzovi vojáci, když se zemi pokoušela sjednotit. Tým je vyslán na ostrov u Brazílie, který Garza již přes dvacet let utlačuje. Ani za pomoci obchodníka se zbraněmi Toola ... pokračování na čsfd » http://csfd.cz/film/249788/

  Stáhnout: www.uloz.to
  Více z řánru: .: Film & Video :.

  .: Dokumentární Filmy :.

  Více z řánru: .: Dokumentární Filmy :.

  nahoru / top  

  .: Další návrhy » :.

  Post: June 24th, 2011 by Enrico

  Více: .: Další návrhy » :.


  nahoru / top  

  .: Steven Seagal :.

  Post: January 24th, 2011 by Enrico

  rating 5

  newNovinka:

  Cesta smrti (Born to Raise Hell)

  film
  • Born to Raise Hell
  • Akční
  • USA, 2010, 98 min, 1.46 Gb
  • Režie: Lauro Chartrand
  • Hrají: Steven Seagal, Darren Shahlavi, Zoltan Butuc
  • http://movie-library.cz/film/268513-born-to-raise-hell/
  • http://www.csfd.cz/film/268513-cesta-smrti/
  Cesta smrti CZdab-2010 (Born to Raise Hell).avi

  film Drsný agent Interpolu Steven Seagal je vyslán na úkol do východní Evropy. Tam má naoko obchodovat a získávat tajné informace od různých mafiánských organizací a gangů. Při vyšetřování případu jednoho dealera zbraní je však tým Interpolu napaden při přestřelce a jeden člen týmu umírá. S tím se však zbytek skupiny smířit nehodlá, a tak nastává čas pomsty.

  Více: F.M.C » Steven Seagal » Cesta smrti


  Další stránky: